PROJELERİMİZ

IMG_20200712_145136 (3).jpg
NERO ÇİFTLİK / NEROPAN

Meyve, sebze ve bitkiler işlenerek, katkısız, şeker ilavesiz, doğal, sağlıklı atıştırmalık üretimi yapılmaktadır. Tarifleri tamamen Nero Çiftlik'e ait olan ürünler, tam mevsimindeki taze meyve-sebzelerin baharatlarla işlenerek katma değerli ve dayanıklı hale getirilmesiyle elde edilir. Nero Çiftlik ürünlerinde katkı maddesi, koruyucu, kimyasal, şeker ya da yapay tatlandırıcı kullanılmaz. 

​Küçük, büyük her yaşın, her yerde, her zaman severek ve güvenerek tüketebileceği sağlığı destekleyici, fonksiyonel gıdalar üretilmektedir.

www.nerociftlik.com  

 Girl Painting with Brush
EFİS

Eğitim finansmanı sistemi. İlköğretimden başlayarak tüm eğitim boyunca eğitim ve öğrenci giderlerinin uzun vadeli finanse edilebileceği fon sistemlerinin modellenmesi, kaynaklarının oluşturulması işidir.

Uluslararası bir çok finansal kuruluşa da sunumları yapılmış, çözümcü ve çok önemli bir finansal projedir.

Data Reviewing
BONAFON

Yurtiçi ya da dışı, gelir üretecek özellikli kamu ya da özel sektör projelerine, projenin fizibilitesine göre modellenmiş, yapılandırılmış finansman seçenekleri oluşturulması. Yurtiçi, yurtdışı çeşitli büyük projelerde, çeşitli kamu ve özel kuruluşlar, finans kuruluşları, bankalar, reasürans ve sigorta şirketleri, yatırımcılar için çalışılmıştır.

Her biri farklı 350 civarında projeye uygun finansman modellemesi yapılarak finansman, teminat ya da garantiler temin edilmiş, risk yönetimi yapılmıştır.