PROJELERİMİZ

NERO ÇİFTLİK

Nero Çiftlik'te, tamamı kendi üretimi olan doğal, sağlıklı, lezzetli ürünler sunulur. Nero Çiftlik ürünlerinde katkı maddesi, koruyucu, kimyasal, şeker ya da tatlandırıcı kullanılmaz. ​Küçük, büyük her yaşın, her yerde, her zaman severek ve keyifle tüketebileceği tamamı taze meyve - sebzeden yapılmış, doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmak amaçlanmıştır.

www.nerociftlik.com 

EFİS

Eğitim finansmanı sistemi. İlköğretimden başlayarak tüm eğitim boyunca eğitim ve öğrenci giderlerinin uzun vadeli finanse edilebileceği fon sistemlerinin modellenmesi, kaynaklarının oluşturulması işidir. Önemli bir finansal projedir.

ENERJİ FİNANSMANI SİSTEMİ 

Enerji verimliliği uygulanan projelere özel finansman imkanı. Bankalar ve yatırımcı gruplar için çalışılmıştır.

ULUSAL MORBİDİTE TABLOLARI - I

Ulusal düzeyde kullanılmak üzere özellikle sigortacılık, sağlık ve sosyal güvenlik sistemlerinin ihtiyacı olan güncel morbidite tablolarının oluşturulması. Bu hedef doğrultusunda 520 milyon satır hastalık verisi üzerinden çeşitli kriterlerde morbidite tabloları hazırlanmıştır. Ülkenin en yüksek veritabanına sahip projelerinden biri olmuştur. Bu projede ODTÜ – Uygulamalı Matematik Enstitüsü ile birlikte çalışılmıştır. 

© 2020 Bona Finans ve Yatırım Danışmanlığı Ltd. Şti.